کولر های آبی سلولزی هوای خانه ملت را دارد

تفاوت سوپر کولر های تهویه سپهر با کولرهای رایج بازار
جولای 28, 2017
کولر و دم کردن هوا
کولر های آبی چگونه باعث دم کردن محیط می شوند؟
سپتامبر 20, 2017

 کولر های آبی سلولزی هوای خانه ملت را دارد

طی مصاحبه ای که توسط خبرگزاری جام جم آنلاین با مهندس زحمتکس، مدیرعامل محترم شرکت تهویه سپهر صورت گرفته شد، ایشان به موارد بسیار مهمی همچون مزیت کولر های آبی سلولزی ساخت شرکت تهویه سپهر اشاره نموده اند که در زیر می توانید این مصاحبه جذاب را مورد مطالعه قرار داده و با ارزش های ناگفته کولر آبی هوشمند بیش از گذشته آشنا شوید.

در طی سالیان اخیر، کولر های آبی در بیشتر نقاط خشک و گرم کشور ما وظیفه تامین و تهویۀ هوای خنک منازلمان را برعهده داشته است. در طی این سال ها، فناوری کولر آبی تسمه ای تغییر چندانی نکرده و هر کدام از ما خاطرات زیادی با آن داریم. اما با توجه به وجود مصرف زیاد و بازدهی نه چندان مناسب آن باید به فکر یک جایگزین مناسب برای آن باشیم.

امروزه نسل جدید کولرهای  آبی هوشمند آبی سلولزی با توجه به کم مصرف بودن آن، یک جایگزین مدرن و مناسب است که توسط متخصصین داخلی در شرکت تهویه سپهر تولید شده و مزایای بسیار بیشتری نسبت به نمونه های فعلی موجود در بازار دارد.

مصرف بهینه انرژی و افزایش راندمان کولر ارمغان شرکت تهویه سپهر

جناب آقای مهندس خسرو زحمتکش، مدیرعامل شرکت تهویه سپهر ضمن اشاره به موارد فوق، یکی از دلایل برتری این محصول را در قیاس با کولر های آبی تسمه ای موجود در بازار، استفاده از موتور کوپل مستقیم بدون تسمه، پولی و یاتاقان از نوع فیش باخ برشمرد.

وی همچنین تاکید کرد ترموستات دیجیتالی هوشمند این کولر، در کل ساعات شبانه روز مصرف بهینه انرژی و کنترل دقیق دمای محیط را ضمن افزایش راندمان و میزان سرمایش، برای هموطنان عزیز فراهم می کند.

مزیت کولر سلولزی در راستای جلوگیری از ورود ریزگرد و تصفیه هوا

در سال های اخیر ریزگردها به یکی از بزرگترین مشکلات هموطنان و دولت تبدیل شده است. مهندس زحمتکش با بیان این نکته اظهار داشت: شرکت تهویه سپهر به جهت حل این معضل بزرگ و به عنوان یک واحد تولیدی پیشرو، از چند سال پیش تصمیم به طراحی کولر منطبق با سیستم تصفیه هوا  نموده است.

وی در ادامه افزود: علاوه بر امکان استفاده از فیلتر تصفیه هوای پلی آمید و قابل شستشو در این کولرها، پد سلولزی نیز جایگزین پوشال شده ومزایای بیشماری از جمله کاهش مصرف برق، رسوب گیری و افزایش بازدهی با جذب آب بالا را به همراه خواهد داشت.

پد سلولزی 5 سال عمر مفید دارد و با هزینه اندکی قابل تعویض است. این پدها بدلیل ضخامت بالا و عدم وجود منافذ بزرگ، از ورود هوای آلوده و ریزگردها به داخل کولر جلوگیری کرده و انتقال باکتری های مضر تنفسی را نیز به شدت کاهش می دهد و در نتیجه به همراه فیلترهای تصفیه هوا، هوای مطبوع و100 درصد پاک را تامین می کنند.

مدیر عامل شرکت تهویه سپهر در پایان اظهار داشت : این کولر هوشمند در ظرفیت های 5000 و 7000 متر مکعب در ساعت و دیگر ظرفیت ها قابل ارائه به مشتریان عزیز می باشد. علاقمندان با تماس به واحد فروش شرکت تهویه سپهر به شماره 02188322011 می توانند این محصول را سفارش دهند.